Зворотній зв'язок
X

Ваше ім'я та прізвище: *

Ваш телефон:

Ваш e-mail:

Повідомлення: *

Введіть код для перевірки
6986

Кухонні поверхні. Стільниці

 Шукаєте де купити кухонну стільницю у Івано-Франківську? Потрібна якісна кухонна поверхня?
Вам однозначно до нас!

Штучний камінь - сучасний матеріал, який відкрив нову еру в дизайні внутрішніх приміщень.

Унікальне поєднання високої декоративності цього матеріалу з такими цінними властивостями, як міцність, довговічність і гігієнічність, зробило штучний камінь неймовірно популярним у всьому світі. Його використовують для облицювання стін, для виготовлення предметів інтер'єру: стільниць, барних стійок, підвіконь, раковин і мийок. Поверхні зі штучного каменю не мають пір, тому вони не вбирають бруд, вологу, фарбувальні речовини.

Залежно від технології виробництва, є кілька видів штучного каменю.

Кварцовий камінь - матеріал, на 93% складається з подрібненого кварцу (кварцової крихти). Решта 7% припадають на поліефірні смоли і пігментні добавки. Кварц забезпечує найвищу ступінь стійкості до механічних пошкоджень. По цій характеристиці кварцовий камінь перевершує багато натуральні камені, в тому числі мармур і граніт.

Акриловий камінь - штучний матеріал, що складається на одну третину з акрилових смол з високими характеристиками міцності. Інша частина - це мінеральні речовини і пігменти. Акриловий камінь - міцний і пластичний матеріал. Він дає величезні можливості для творчості: обтічні форми, силуети з плавно вигнутими лініями вражають шармом і елегантністю